VIOLONCELLOS—(continued)

Richard Edwards (Newtown)
Katherine Evans (Aberkenfig)
Susan Evans (Cwmbran)
Wyn Vaughan Evans (Bangor)
Roselle Hewlett (Pontypool)
Judith Hopkins (Killay)
Keith Hopkins (Rhossili)
John Martin Hughes (Llangefni)
Jane Jonathon (Abergavenny)
Gwyn Cadvan Jones (Blaenau Ffestiniog)
Raye Lewis (Cardiff)
Peter Lodwick (Neath)
Dafydd Miles (Aberystwyth)
Michael Parrott (Aberystwyth)
David Lloyd Richards (Aberffraw)
Rosemary Sims (Ponthir)
Christine Thomas (Haverfordwest)
Alan Thomas (Bridgend)
Quentin Williams (Llangennech)
 

CONTRABASSES

Susan Anthony (Pontypool)
Nigel Blundell (Welshpool)
Ann Davies (Llandrindod Wells)
Eifion Davies (Skewen)
Gwyneth Gravelle (Pontardulais)
Stuart Kale (Skewen)
Gloria Lewis (Merthyr Tydfil)
Brian Jones (Welshpool)
Ann Thomas (Horton)

FLUTES

Paul Broom (Taffs Well)
Mari Davies (Cardiff)
Catherine Edwards (Holyhead)
Bronwen Jenkins (Cardiff)
Garth Stephens (Rogerstone)
John Weeks (Penllergaer)
Tom Whitehouse (Porthcawl)

OBOES

Penelope Abbott (Margam)
Sian Evans (Cardiff)
Michael Griffiths (Barry)
Joyce Hunter (Colwyn Bay)
Karl Jenkins (Penclawdd)
David Rayner Jones (Briton Ferry) (Cor Anglais)
David Mendus (Swansea)
Rhian Samuel (Aberdare)
Annwyl Williams (Llanelly)

CLARINETS

Sian Ellis-Williams (Holyhead)
William Roger Jones (Amlwch)
David Rule (Pontnewynydd) (Bass Clarinet)
David Sketch (Cardiff)
Joseph Thomas (Swansea)
Jonathan Williams (Neath)

BASSOONS

Graham Beer (Montgomery)
Julian Bush (Carmarthen)
Alan Davies (Bridgend)
Michael Ellis (Port Talbot)
Michael Syrett (Whitchurch)

HORNS

David Evans (Llanelly)
Alun Francis (Merthyr Tydfil)
Terence Johns (Hirwaun)
John Vernon Jones (Clydach)
Howard Nurse (Pontypridd)
Trevor Pritchard (Holyhead)

TRUMPETS

John Lyndon Hill (Pontypridd)
Phyllis Hollington (Legacy)
Terence King (Ammanford)
Kenneth Lewis (Cwm)
Leonard Rice (Ebbw Vale)
Melvyn Smallwood (Buckley)
Bryan Thomas (Llandeilo)

TROMBONES

Thomas Wynne Edwards (Gorseinon)
David Gregory (Newport)
Trevor Herbert (Treorchy)
Aneurin James (Trefor)
Philip Ryan (Port Talbot)
Alun Thomas (Merthyr Tydfil)

BASS TROMBONE AND TUBA

Derek Cousins (Gorseinon)

TIMPANI AND PERCUSSION

Eurgain Jones (Llanelly)
Lyn Thomas (Felinfoel)
Ruth Thomas (Port Talbot)

HARPS

Susan Drake (Fishguard)
Meinir Lloyd (Ruthin)
Eirian Morgan (Newtown)